W31-X1004-30
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
W31-X1004-30
Descrizione:
CIR BRKR THRM 30A 240VAC 50VDC
Guida per l'utente
Actuator Type Toggle
Current Rating (Amps) 30A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series W31
Voltage Rating - DC 50 V
Voltage Rating - AC 240 V