W31-X1007-10
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
W31-X1007-10
Actuator Type Toggle
Current Rating (Amps) 10A
Series W31
Voltage Rating - DC 50 V
Voltage Rating - AC 240 V