W31-X1020-20
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
W31-X1020-20
Actuator Type Toggle
Current Rating (Amps) 20A
Series W31
Voltage Rating - DC 50 V
Voltage Rating - AC 240 V