W31-X2M1G-30
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
W31-X2M1G-30
Descrizione:
CIR BRKR THRM 30A 240VAC 50VDC
In magazzino : 221
Actuator Type Toggle
Current Rating (Amps) 30A
Series W31
Voltage Rating - DC 50 V
Voltage Rating - AC 240 V