W31-X2M1G-7.50
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
W31-X2M1G-7.50
Descrizione:
CIR BRKR THRM 7.5A 240VAC 50VDC
In magazzino : 250
Actuator Type Toggle
Current Rating (Amps) 7.5A
Series W31
Voltage Rating - DC 50 V
Voltage Rating - AC 240 V