W3280-11SG-318
Conxall/Switchcraft
Prodotto No:
W3280-11SG-318
Descrizione:
CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
Guida per l'utente
Cable Opening 0.180" ~ 0.200" (4.57mm ~ 5.08mm)
Backshell Material, Plating Thermoplastic
Insert Material Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Voltage Rating 600V