W33-S2N1Q-20
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
W33-S2N1Q-20
Descrizione:
CIR BRKR THRM 20A 250VAC 50VDC
Guida per l'utente
Actuator Type Rocker
Current Rating (Amps) 20A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series W33
Voltage Rating - DC 50 V
Voltage Rating - AC 250 V