W33-S4B1Q-15
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
W33-S4B1Q-15
Descrizione:
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
Guida per l'utente
Actuator Type Rocker
Current Rating (Amps) 15A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) 120V
Series W33
Voltage Rating - DC 50 V
Voltage Rating - AC 250 V