W33-T4C1Q-10
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
W33-T4C1Q-10
Descrizione:
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
Guida per l'utente
Actuator Type Rocker
Current Rating (Amps) 10A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) 240V
Series W33
Voltage Rating - DC 50 V
Voltage Rating - AC 250 V