Pulse Electronics
Prodotto No:
W5028
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
RF ANT 2.4/5GHZ WHIP RA RP-SMA
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$9.2245
$9.2245
10
$8.3334
$83.334
25
$7.9458
$198.645
100
$6.89928
$689.928
250
$6.5892
$1647.3
500
$6.0078
$3003.9
1000
$5.2326
$5232.6
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Frequency Range | 2.4GHz ~ 2.5GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz |
| Applications | Bluetooth, WLAN, Zigbee™ |
| Number of Bands | 2 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | RP-SMA Male |
| Mounting Type | Connector Mount |
| Height (Max) | 5.040" (128.02mm) |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | 802.15.4, Bluetooth, WiFi |
| VSWR | 2 |
| Series | - |
| Antenna Type | Whip, Right Angle |
| Frequency (Center/Band) | 2.4GHz, 5GHz |
| Power - Max | 1 W |
| Mfr | Pulse Electronics |
| Features | - |
| Return Loss | - |
| Package | Bulk |
| Gain | 2.7dBi, 3dBi |
| Frequency Group | UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz) |