W51-A151A1-15
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
W51-A151A1-15
Descrizione:
CIR BRKR THRM 15A 250VAC 50VDC
Guida per l'utente
Actuator Type Rocker
Current Rating (Amps) 15A
Series W51
Voltage Rating - DC 50 V
Voltage Rating - AC 125 V