W54-XC2A4B10-40
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
W54-XC2A4B10-40
Descrizione:
CIR BRKR THRM 40A 250VAC
Guida per l'utente
Actuator Type Push to Reset
Current Rating (Amps) 40A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Obsolete
Illumination Voltage (Nominal) -
Series W54
Voltage Rating - AC 250 V