Casa / Circuit Breakers / W57-XB6A99C10-12
minImg
W57-XB6A99C10-12
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
W57-XB6A99C10-12
Descrizione:
CIR BRKR THRM 12A 250VAC
Guida per l'utente
Actuator Type Push to Reset
Current Rating (Amps) 12A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series W57
Voltage Rating - AC 250 V