W57-XB7A4A10-12
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
W57-XB7A4A10-12
Descrizione:
CIR BREAKER THERMAL 12A 250VAC
Guida per l'utente
Actuator Type Push to Reset
Current Rating (Amps) 12A
Series W57
Voltage Rating - AC 250 V