W57-XC1I8B20-20
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
W57-XC1I8B20-20
Descrizione:
CIR BRKR THRM 20A 125VAC 50VDC
Guida per l'utente
Actuator Type Push to Reset
Current Rating (Amps) 20A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series W57
Voltage Rating - DC 50 V
Voltage Rating - AC 125 V