W58-XB1A4A-18
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
W58-XB1A4A-18
Descrizione:
CIR BRKR THRM
Guida per l'utente
Actuator Type Push to Reset
Current Rating (Amps) 18A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series W58
Voltage Rating - DC 50 V
Voltage Rating - AC 250 V