W58-XC4C12A-10
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
W58-XC4C12A-10
Descrizione:
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC
Guida per l'utente
Actuator Type Push to Reset
Current Rating (Amps) 10A
Series W58
Voltage Rating - DC 50 V
Voltage Rating - AC 250 V