W67-X2Q113-25
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
W67-X2Q113-25
Descrizione:
CIR BRKR MAG-HYDR 25A 277VAC
Guida per l'utente
Actuator Type Lever
Current Rating (Amps) 25A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Obsolete
Illumination Voltage (Nominal) -
Series W6
Voltage Rating - AC 277 V