W67-X2Q13-30
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
W67-X2Q13-30
Descrizione:
CIR BRKR MAG-HYDR 30A 277VAC
Guida per l'utente
Actuator Type Lever
Current Rating (Amps) 30A
Series W6
Voltage Rating - AC 277 V