W67-X2Q50-10
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
W67-X2Q50-10
Descrizione:
CIR BRKR MAG-HYDR 10A 65VDC
Guida per l'utente
Actuator Type Toggle
Current Rating (Amps) 10A
Series W6
Voltage Rating - DC 65 V