W67-X2Q50-30
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
W67-X2Q50-30
Descrizione:
CIR BRKR MAG-HYDR 30A 65VDC
Guida per l'utente
Actuator Type Lever
Current Rating (Amps) 30A
Series W6
Voltage Rating - DC 65 V