W68-X2Q12-12
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
W68-X2Q12-12
Descrizione:
CIR BRKR MAG-HYDR 12A 277VAC
Guida per l'utente
Actuator Type Toggle
Current Rating (Amps) 12A
Series W6
Voltage Rating - AC 277 V