W68-X2T12-30
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
W68-X2T12-30
Descrizione:
CIR BRKR MAG-HYDR 30A 277VAC
Guida per l'utente
Actuator Type Toggle
Current Rating (Amps) 30A
Series W6
Voltage Rating - AC 277 V