W91-X1040-50
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
W91-X1040-50
Descrizione:
CIR BRKR MAG-HYDR 50A 277VAC
Guida per l'utente
Actuator Type Lever
Current Rating (Amps) 50A
Series W9
Voltage Rating - AC 277 V