W91-X112-25
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
W91-X112-25
Descrizione:
CIR BRKR 25A 277VAC 48VDC
Guida per l'utente
Actuator Type Lever
Current Rating (Amps) 25A
Series W9
Voltage Rating - DC 48 V
Voltage Rating - AC 277 V