W91-X152-35
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
W91-X152-35
Descrizione:
CIR BRKR MAG-HYDR 35A 65VDC
Guida per l'utente
Actuator Type Lever
Current Rating (Amps) 35A
Series W9
Voltage Rating - DC 65 V