W91-X252-30
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
W91-X252-30
Descrizione:
CIR BRKR MAG-HYDR 30A 65VDC
Guida per l'utente
Actuator Type Lever
Current Rating (Amps) 30A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series W9
Voltage Rating - DC 65 V