W92-X112-25
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
W92-X112-25
Descrizione:
CIR BRKR MAG-HYDR 25A 277VAC
Guida per l'utente
Actuator Type Lever
Current Rating (Amps) 25A
Series W9
Voltage Rating - AC 277 V