W92-X113-20
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
W92-X113-20
Descrizione:
CIR BRKR MAG-HYDR 20A 277VAC
Guida per l'utente
Actuator Type Lever
Current Rating (Amps) 20A
Series W9
Voltage Rating - AC 277 V