W92-X152-50
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
W92-X152-50
Descrizione:
CIR BRKR MAG-HYDR 50A 65VDC
Guida per l'utente
Actuator Type Lever
Current Rating (Amps) 50A
Series W9
Voltage Rating - DC 65 V