W93-X112-15
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
W93-X112-15
Descrizione:
CIR BRKR MAG-HYDR 15A 277VAC
Guida per l'utente
Actuator Type Lever
Current Rating (Amps) 15A
Series W9
Voltage Rating - AC 277 V