W93-X112-20V
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
W93-X112-20V
Descrizione:
CIR BRKR MAG-HYDR 20A 250VAC
Guida per l'utente
Actuator Type Toggle
Current Rating (Amps) 20A
Series W9
Voltage Rating - AC 250 V