W93-X122-10
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
W93-X122-10
Descrizione:
CIR BREAKER MAG-HYDR 10A 277VAC
Guida per l'utente
Actuator Type Lever
Current Rating (Amps) 10A
Series W9
Voltage Rating - AC 277 V