W94-X112-30V
TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Prodotto No:
W94-X112-30V
Descrizione:
CIR BRKR MAG-HYDR 30A 415VAC
Guida per l'utente
Actuator Type Lever
Current Rating (Amps) 30A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series W9
Voltage Rating - AC 415 V