WAU12-1500
Triad Magnetics
Prodotto No:
WAU12-1500
Descrizione:
AC/AC WALL MNT ADAPTER 12V 1.5A
In magazzino : 253
Guida per l'utente
Operating Temperature -10°C ~ 40°C
Form Wall Mount
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Approval Agency cUL, UL
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension 1.89" L x 2.36" W x 3.15" H (48.0mm x 60.0mm x 80.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 1.5A
Series WAU12
Power (Watts) 18 W
No Load Power Consumption -
Cord Length 72" (1.83m)
Region Utilized North America
Efficiency -
Voltage - Output 12VAC
Mfr Triad Magnetics
Package Box
Voltage - Input 120VAC