WAU16-2400
Triad Magnetics
Prodotto No:
WAU16-2400
Descrizione:
AC/AC WALL MNT ADAPTER 16V 2.4A
In magazzino : 36
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -10°C ~ 40°C
Form Wall Mount
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Approval Agency cUL, UL
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension 2.17" L x 2.68" W x 3.35" H (55.0mm x 68.0mm x 85.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 2.4A
Series WAU16
Power (Watts) 38 W
No Load Power Consumption -
Cord Length 72" (1.83m)
Region Utilized North America
Efficiency -
Voltage - Output 16VAC
Mfr Triad Magnetics
Package Box
Voltage - Input 120VAC