WAU16-400
Triad Magnetics
Prodotto No:
WAU16-400
Descrizione:
AC/AC WALL MNT ADAPTER 16V 400MA
In magazzino : 47
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -10°C ~ 40°C
Form Wall Mount
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Approval Agency cUL, UL
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension 1.61" L x 1.97" W x 2.76" H (41.0mm x 50.0mm x 70.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 400mA
Series WAU16
Power (Watts) 6 W
No Load Power Consumption 500mW (Max)
Cord Length 72" (1.83m)
Region Utilized North America
Efficiency 80%
Voltage - Output 16VAC
Mfr Triad Magnetics
Package Box
Voltage - Input 120VAC