WAU240-500
Triad Magnetics
Prodotto No:
WAU240-500
Produttore:
Triad Magnetics
Descrizione:
AC/AC WALL MNT ADAPTER 24V 500MA
In magazzino : 118
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -10°C ~ 50°C
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Approval Agency cULus
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension 1.89" L x 2.36" W x 3.15" H (48.0mm x 60.0mm x 80.0mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 500mA
Series WAU240
Power (Watts) 12 W
No Load Power Consumption 210mW (Max)
Cord Length 72" (1.83m)
Region Utilized North America
Efficiency Level VI
Voltage - Output 24VAC
Mfr Triad Magnetics
Package Bulk
Voltage - Input 120VAC