WB0402T51NSG
Cal-Chip Electronics, Inc.
Prodotto No:
WB0402T51NSG
Pacchetto:
0402
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
WW IND 0402 51NH 2%
In magazzino : 8000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 4000
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 250 MHz
Q @ Freq 25 @ 250MHz
Height - Seated (Max) 0.026" (0.66mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 100 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.047" L x 0.025" W (1.19mm x 0.64mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Ratings -
DC Resistance (DCR) 820mOhm Max
Inductance 51 nH
Series WB
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 1.75GHz