Casa / Fixed Inductors / WCLA1005V1-230-R
minImg
WCLA1005V1-230-R
Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
WCLA1005V1-230-R
Descrizione:
FIXED IND 23NH 310MA 380MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 250 MHz
Q @ Freq 22 @ 250MHz
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 310 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.047" L x 0.026" W (1.19mm x 0.66mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 380mOhm Max
Inductance 23 nH
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 2.72GHz