Casa / Fixed Inductors / WCLA2520V1-150-R
minImg
WCLA2520V1-150-R
Eaton - Electronics Division
Prodotto No:
WCLA2520V1-150-R
Pacchetto:
1008
Descrizione:
CHIP IND 15.0UH 0.342A SMT 2 PA
In magazzino : 1975
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq 12 @ 2.52MHz
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 342 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.115" L x 0.098" W (2.92mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1008
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 1.09Ohm Max
Inductance 15 µH
Series WCLA2520V1
Type Wirewound
Package / Case 1008 (2520 Metric)
Frequency - Self Resonant 21MHz