Casa / Common Mode Chokes / WCM 2012F2SF-121T04
minImg
WCM 2012F2SF-121T04
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Prodotto No:
WCM 2012F2SF-121T04
Descrizione:
2 LINE COMMON MODE CHOKE SURFACE
In magazzino : 3850
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 300mOhm
Impedance @ Frequency 120 Ohms @ 100 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Height (Max) 0.055" (1.40mm)
Product Status Active
Ratings -
Series WCM2012F2SF
Voltage Rating - DC 50V
Package / Case 0805 (2012 Metric), 4 PC Pad
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 400mA