Casa / Common Mode Chokes / WCM 3216F2SF-102T02
minImg
WCM 3216F2SF-102T02
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Prodotto No:
WCM 3216F2SF-102T02
Descrizione:
2 LINE COMMON MODE CHOKE SURFACE
In magazzino : 3950
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 1Ohm
Impedance @ Frequency 1 kOhms @ 100 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height (Max) 0.051" (1.30mm)
Product Status Active
Ratings -
Series WCM3216F2SF
Voltage Rating - DC 50V
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 200mA