Casa / Common Mode Chokes / WCM 3216F2SF-900T04
minImg
WCM 3216F2SF-900T04
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Prodotto No:
WCM 3216F2SF-900T04
Descrizione:
2 LINE COMMON MODE CHOKE SURFACE
In magazzino : 4000
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 300mOhm
Impedance @ Frequency 90 Ohms @ 100 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height (Max) 0.051" (1.30mm)
Product Status Active
Ratings -
Series WCM3216F2SF
Voltage Rating - DC 50V
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 400mA