Casa / Common Mode Chokes / WCM 7060FASF-701-LM
minImg
WCM 7060FASF-701-LM
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Prodotto No:
WCM 7060FASF-701-LM
Descrizione:
2 LINE COMMON MODE CHOKE SURFACE
In magazzino : 2866
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 15mOhm
Impedance @ Frequency 700 Ohms @ 100 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.236" W (7.00mm x 6.00mm)
Height (Max) 0.150" (3.80mm)
Product Status Active
Ratings -
Series WCM7060FASF
Voltage Rating - DC 80V
Package / Case Horizontal, 4 PC Pad
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 4A