WCM9070-701T50-M
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Prodotto No:
WCM9070-701T50-M
Descrizione:
2 LINE COMMON MODE CHOKE SURFACE
In magazzino : 1400
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 10mOhm
Impedance @ Frequency 700 Ohms @ 100 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.354" L x 0.276" W (9.00mm x 7.00mm)
Height (Max) 0.189" (4.80mm)
Product Status Active
Ratings -
Series WCM
Voltage Rating - DC 80V
Package / Case Horizontal, 4 PC Pad
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 5A