WDU24-800
Triad Magnetics
Prodotto No:
WDU24-800
Produttore:
Triad Magnetics
Descrizione:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 19W
In magazzino : 14
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -10°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Approval Agency cUL, UL
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension 3.15" L x 2.36" W x 1.89" H (80.0mm x 60.0mm x 48.0mm)
Product Status Active
Weight -
Current - Output (Max) 800mA
Series WDU
Power (Watts) 19 W
No Load Power Consumption -
Region Utilized North America
Cord Length 72" (1.83m)
Efficiency -
Voltage - Output 24V
Mfr Triad Magnetics
Package Bulk
Voltage - Input 120VAC