Casa / Ceramic Capacitors / WF135373BQ50238BJ1
minImg
WF135373BQ50238BJ1
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
WF135373BQ50238BJ1
Descrizione:
CAP CER 5000PF 25KV SCREW
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 14.685" (373.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25000V (25kV)
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.315" Dia (135.00mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Ratings -
Series TWXF
Package / Case Nonstandard, Screw Terminals
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 5000 pF