Casa / Coaxial Cables (RF) / WFL-2LPHF6-04N2TV-A-73
minImg
WFL-2LPHF6-04N2TV-A-73
Hirose Electric Co Ltd
Prodotto No:
WFL-2LPHF6-04N2TV-A-73
Descrizione:
CBL ASSY W.FL PLUG-PLUG 2.874"
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 0.81mm OD Coaxial Cable
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series W.FL
Length 2.874" (73.00mm)
Style W.FL to W.FL
Features -
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz