Casa / Coaxial Cables (RF) / WFL2-2LPHF6-04N2TV-A-35
minImg
WFL2-2LPHF6-04N2TV-A-35
Hirose Electric Co Ltd
Prodotto No:
WFL2-2LPHF6-04N2TV-A-35
Descrizione:
CBL ASSY W.FL2 PLUG-PLUG 1.378"
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Cable Type 0.81mm OD Coaxial Cable
Color Black
Cable Impedance 50 Ohms
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series W.FL2
Length 1.378" (35.00mm)
Mfr Hirose Electric Co Ltd
1st Contact Gender Female
1st Connector Mounting Feature -
Style W.FL2 to W.FL2
Features -
Package Bulk
Frequency - Max 6 GHz